Jdi na obsah Jdi na menu
 


KDO JSME

  Aktivity, které jednotliví členové vykonávají pro Žďárského vlka,
dělají ve svém volném čase. Možná by někoho z vás mohlo zajímat,
čím se tito lidé zabývají ve svém profesním životě a ve svém zbylém volném čase :o)

 
PhDr. et Bc. Alena Procházková, DiS., předsedkyně spolku, organizátorka drakiády.
V profesním životě se zabývá psychologií. Pracuje jako psycholožka v Psychiatrické léčebně a mimo tuto práci se věnuje hypnóze. Ve zbylém volném čase ráda sportuje, hraje šachy a tráví čas se svými dětmi. Aktivity Žďárského vlka prosazuje s myšlenkou vytvoření zábavy, která přirozeně podporuje lidskou pospolitost a tradiční hodnoty a zvyky naší kultury. Je odpůrkyní trávení víkendového času v hypermarketech a před televizí.
alena.psycholog@seznam.cz   
 
Josef Kubát, myšlenkový guru Žďárského vlka a organizátor lehce recesistického závodu na kolech a na běžkách – Źďárský vlk letní, Žďárský vlk zimní.
V profesním životě řídí geodetickou firmu Geonova a pořádá výstavu Zahrada. V podstatě je na tom podobně jako Jára Cimrman, který se cítí jako vulkán, jenž svou činností zasypává sám sebe.
Odkaz na pracovní stránku: www.geonova.cz, více o jeho činnostech na facebooku.
 
Jana Koubková, ekonomka spolklku, organizátorka lehce recesistického závodu na kolech a na běžkách – Źďárský vlk letní, Žďárský vlk zimní.
Pracuje jako ekonomka v geodetické firmě GEONOVA s.r.o. a pořádá výstavu Zahrada. Ve volném čase aktivně sportuje a jezdí na kole.
 
Julie Zemanová, organizátorka Dětského dne
Pracuje v CK Ada tour. Ve svém volném čase ráda jezdí na kole a zabývá se studiem cizích jazyků. Věnuje se ručním pracím – háčkování, pletení, paličkování, pletení z pedigu a drátkování.
julcze@seznam.cz
 
Štěpánka Strašíková, organizátorka Vlčího plesu
Pracuje jako kosmetička ve vlastním kosmetickém studiu a věnuje se zdravé výživě. V současné době pracuje na projektu spol. Greenways a nabízí zelené potraviny. Vše bio je jí blízké v profesním i osobním životě. Ve svém volném čase ráda sportuje, jezdí na kole a na lyžích.
stepanka.strasikova@seznam.cz
 
Ing. Petr Kubát, hudební základna sdružení
V profesním životě vykonává vedoucího projekce pro společnost zaměřenou na obchodní vybavení. Ve svém volném čase se věnuje rodině, sportovním aktivitám a hudbě.
www.fredy.wz.cz
 
Ing. Kateřina Kubátová, kronikářka, dvorní fotografka
Pracuje jako vedoucí rozpočtového oddělení. Ve svém volném čase se věnuje rodině a sportovním aktivitám.
 
Jan Strašík
Již přes 20 let soukromě podniká. Spoluvlastní firmu Lukast, která nabízí opravy elektromotorů a čerpadel. Dále nabízí míchání fasádních a interiérových barev zn. Mistral. Ve svém volném čase rád pokořuje kopce na kole i na lyžích.
 
Martin Zeman
Pracuje jako zedník, je osoba samostatně výdělečně činná. Ve svém volném čase pečuje o zahradu. Věnuje se sportu, rád jezdí na kole.
 
Jiří Jiráček
Pracuje jako provozní montér plynovodu. Ve svém volném čase trénuje děti ve fotbale a se svým nejlepším kamarádem absolvuje cyklistické a lyžařské výlety.
  Eva Jiráčková
 

Jiřina Šimánková

  Věra Kubátová
  Josef Kučírek