Jdi na obsah Jdi na menu
 


stránky probíhají rekonstrukcí

VÁŽENÍ NÁVŠTĚVNÍCI NAŠICH STRÁNEK.  

Jistě nám chcete položit otázku co jsme, proč vlastně existujeme a jaký máme cíl. Správně, správně nejednomu z Vás to zřejmě vrtá hlavou.

Tak tedy, jsme občanským sdružením osob a firem. Dohromady nás dal vztah ke společenským a nebojme se říci kulturním akcím, které jsme před tím pořádali samostatně. Většina z nás je žďárskými občany nebo máme k Veselému Žďáru či akcím nějaký vztah. Pochopili jsme, stejně jako více našich předků, že v jednotě je síla a pod touto prioritní myšlenkou naše sdružení vzniklo. Přátelé, nic na světě není zadarmo. Všechny naše akce jsou financovány z našich soukromých či firemních prostředků, osobním nasazením, využitím volného času mimo naše zaměstnání. Až po vzniku sdružení jsme se začali snažit získávat dotace a příspěvky z veřejných prostředků. Není to tak snadné, jak se "píše v novinách". Akce se nám daří, alespoň účastnická odezva nám to napovídá, a to je pro nás zavazující. Každou další akci chceme provést ještě lépe a dokonaleji, a to si samozřejmě žádá více času a prostředků.

Vše co děláme, má nějaký vztah ke zdejší krajině, která nám není lhostejná, ač se nám to někteří snaží podsouvat. Na našich akcích nikdy nechybí děti, ostatně většina jich je určena přímo jen pro ně. Chceme je mimo jiné příkladem vychovávat tak, aby byli vstřícní, přející, kolektivní, tedy v hloubi srdce dobří lidé, kteří se umějí sami pobavit a nepotřebují k tomu  bednu s anténou.

Všimněte si jak hezky jsme se vyhnuli patetismu a slovům jako láska, ochrana přírody a zvěře zvláště. Děláme si z toho všeho trochu legraci, protože, přátelé, ve slovech to všechno není. Kdo jste navštívil naše akce, jistě to víte a kdo nevíte, tak přijďte, budete vítáni a těšíme se na Vás.

 

Žďárští vlci

 Spolek Žďárský vlk  

registrován v rejstříku Ministerstva vnitra pod č.j. VS/1-1/63444/06-R

IČO 270 232 81

adresa pro poštovní styk

Veselý Žďár 164

580 01